Září 2009

Pokračování Míšo :D

22. září 2009 v 16:30 | Bája |  Všehochuť
Míšo, tady je pokračování, koukej :-) já sem to kdesi našla a měla sem to nakonec uložené v pc (tož kdo by si to neuložil, že?)Roman Vojtek

18. září 2009 v 17:15 | Bája |  Herci
Ahoj,
tak dneska mě potkalo krásné překvapení.... o tento autogram jsem si psala nedávno, takže docela rychlovka... Začala jsem koukat na seriál Vyprávěj, můžu ho všem vřele doporučit, je fakt úžasný! No a Roman tam hraje a je mi strašně sympatický... :-)

Odesláno: odesl.: email - 10.9. 2009

Obdrženo: podepsaná fotečka :-) - 18.9. 2009


email:

Fotky:
Jupíííí

17. září 2009 v 16:03 | Bája |  Deníček
Tak jo raduju se... mám důvod... zítra máme ředitelské volno...
Někdy tu školu opravdu miluju... jinak, jak sem si myslela, že letos fakt začnu školní rok pěkně, tak sem začala,.... 4 je přece pěkná známka, ne? No co už, nezbývá mi, než zase po zbytek pololetí všechno spravovat :-)

Dneska mi zase nic nedošlo, zítra jedu nakupovat... mám slíbené ještě jedny šaty do tanečních ;-) Tak sem zvědavá

Mějte se hezky a užívejte si zítra školu (já vůbec nejsem škodolibá :D)

Bája

Fotky z fotbalu ☺

11. září 2009 v 21:54 | Bája |  Všehochuť
Tak tady jsou nějaké fotky z fotbalu, které jsem nafotila. Seděli sme daleko, tak to není nic moc a navíc můj foťák není zrovna výstřelkem poslednímódy, takže jsou aj docela rozmazané, ale aspoň něco :-)
A na závěr naše fotka z tanečních :-) Nejsme tam všichni a je to večer, tak snad se nám to příště podaří vyfotit líp.10.9. 2009 - email

11. září 2009 v 17:05 | Bája |  Pošta
Včera jsem poslala jeden email :-) A musím ještě dodat Vyprávěj je totálně skvělý seriál.. :-)


email:

Enter4u

11. září 2009 v 17:02 | Bája |  Deníček
Ahojky,
tak jsem prvávě doupravovala všechny články. Takže už všude jdou obrázky ze serveru ENTER4U. Byla to fuška, protože mi to nešlo od července, ale už jsem tomu přišla na kloub ;-)

Jinak tento týden ve škole docela dobré, ale myslím, že se to začne čím dál víc stupňovat.... čehož se fakt dost děsím.

Tak se mějte pěkně,
Bája

Den á la spěch 9.9. 2009

10. září 2009 v 18:40 | Bája |  Deníček
Ahoj,
takže jsem tady se svojí zprávou o včerejším zážitku (teda spíš o zážitcích).

Už odjezd do Hradiště byl komplikovaný, protože si dovedete představit, jak bylo město zapráskané lidmi. No nějak jsem se vymotala a dostala se mezi hloučkem lidí, převážně chlapů (což vypadalo fakt komicky) na stadion.

Hned u vchodu mi zabavili moje jediné pití na celý večer, že prej nemůžu mít víc jak půl litru, já měla litr, no náhoda je blbec. Velice mě to potěšilo, ale hádat se s nima nebudu.

Další problém nastal, když jsem nevěděla, kama se mám dostat k tribunám D. No všude byly šipečky A, B a C, ale D nikde.... jakoby nevěděli, že jsem tupá a jsem tam poprvé.... :D
No nakonec jsem se teda zeptala jednoho hezkého stewarda, který mě teda nasměroval. Ale cesta na druhý konec stadionu taky trval celou věčnost. Nakonec jsem se dostala na svoje místo, kde jsem se potkala s Míšou (http://mojeautogramy.blog.cz).

Zápas byl suprový. No, první půlhodina docela fotbalově slabá, ale pak se to zlepšilo... s těma gólama :D Myslím, že to ani nebylo o tom fotbale samotném, ale hlavně o té atmosféře! Já pořád nemůžu uvěřit tomu, že jsem seděla na stadioně, kde běhal Tomášek a všichni ostatní! V sobotu ho uvidím v Tv vedle Fabregase a řeknu si: "Já ho viděla, o můj bože!" Já tomu prostě fakt nevěřím. Góly byly krásné, San Mariňané škaredí a já absolutně spokojená.

Doufám, že se brzo dostanu zase někam na reprezentaci, páč Dorost Březolupy mi nějak nestačí :D

Fotbal skončil a my s Míšou vyrazily na lov autogramů. Všude to bylo zavřené branami a hlídali to stewardi a nikoho nechtěli pouštět. Tak jsem vzdala naději a smířila se s tím, že mi stačil fotbal, a že bych i tak měla být ráda. Rozloučili jsme se a já spěchala do tanečních.... u kina mi míša volala ať se vrátím, že se tam dostala, ale už jsem to nechtěla komplikovat, neměla jsem moc času a sama se tam někde dohadovat ze stewardama, na to nemám moc odvahu :D
Uznávám: HROZNĚ TOHO LITUJU! jsem blbá! Ano, je to tak. Mohla jsem se vrátit a mít spoustu podpisů a další skvělý zážitek a mohla jsem poktat fotbalisty,...... Jak už jsem řekla, jsem pitomá! Docela velkou roli v tom taky zahrálo, že jsem POSERA, já nevím jestli bych se tam dokázala dostat, kdybych se vrátila. Asi se musím ještě hodně učit. :-) Ale příště (jestli nějaké bude) to bude lepší... slibuju :D

Taneční se mi ani nechce komentovat, jenom v pár bodech:
1.Kdybych došla později, tak se nic nestane - první část se jenom poslouchalo tlachání o etiketě
2. Nic sme se nenaučili, až na tři kroky, které jsem uměla už když je ukazovali
3. NO COMMENT, asi sem od toho čekala trošku víc

4. Prostě sem se měla vrátit za Míšou na ty podpisy.... :-(

Kdo se dostal až sem nakonec, tak tomu velice gratuluji.
Já sem se o to jen chtěla poděli, páč to ve mě nechalo spoustu zážitků (hlavně ten fotbal)

Tak se mějte,
Bája

Cesc Fabregas ♥ PP

10. září 2009 v 17:27 | Bája |  Sportovci
Ahojky,
takže jestli si pamatujete, tak jsem na konci srpna posílala v naději, že fotbalisti začali podepisovat (protože došlo pár pravých úspěchů) pár dopisů a jeden z toho i Cescovi. No tak dneska mi došel pre-print... Ale nevadí, i tak jsem strašně moc ráda. Mám ten program a tu kartu z minulého roku, která mi při mém minulém pokusu vůbec nedošla anavíc se mi vrátili i moje fotky, takže dobré :-)

Odesláno: dopis, 4 fotky, SAE - 27.8. 2009

Obdrženo: děkovný dopis Arsenalu, karta Fabregase, karta Arsenalu, zápasový program Arsenalu a moje fotky i SAE zpátky - podobně jako tady - 10.9. 2009

Adresa:
Cesc Fabregas
Arsenal Stadium
Avenell Road
Highbury
London
N5 1BU
United Kingdom

Fotky:

*tady je všechno co mi došlo

*tady je karta z jedné strany

*karta z druhé strany

*karta z celým Arsenalem z jedné strany

*z druhé strany

*zápasový program (Arsenal vs. Man. City)

Channing Tatum

10. září 2009 v 17:22 | Bája |  Herci
Ahoj,
takže zpátečně sem přidávám tento úspěch, popravdě už jsem ani nedoufala, že by mi mohl přijít. Tehdy jsem ještě psala svým krásným psacím písmem, takže mé jméno bylo zkomoleno na Baclora :D co už... už jsem se polepšila :-)

Odesláno: dopis, SAE, IRC, 2 fotky a malý dotazníček - 5.2. 2009

Obdrženo: obě fotky podepsané a věnované :-) - 7.9. 2009

Adresa:
Channing Tatum
Management 360
9111 Wilshire Blvd.
Beverly Hills, CA 90210
USA

Fotky:

Fotka je vždycky s bleskem a bez blesku :-) Páč to jde strašně špatně vidět.
Můj den

9. září 2009 v 14:45 | Bája |  Deníček
Ahojky,
dneska mám docela slušný chaos, ale mám pár minut na to, abych se s vámi o něj podělila. Protože mi budete hrozně závidět.

Takže za chvíli vyrážím do Hradiště, kde půjdu na fotbal Česko - San Marino. Strašně se těším, bude to super, vlastně je to poprvé, co jdu na tak "velké" utkání. No nebylo by to nazýváno chaos, kdybych hned 40 minut po konci utkání neměla první taneční. Takže budu doclea slušně nervozní, ale fotbal je fotbal. Takže písk, cupity se někam převléct, namalovat a učesat a cupity cupity na redutu :-)

Zítra vám poreferuju, jak to všechno dopadlo a jestli jsem stihla sehnat nějaké podpisy ♥

pa,
Bája

Nestíhám, nestačím,...

8. září 2009 v 19:27 | Bája |  Deníček
Lidičky, omlouvám se, že sem sem ten podpis ještě nedala, ale vypadá to bledě. Dneska zase nestíhám, zítra to bude ještě horší, páč máme první taneční anavíc se v Uh hraje FOTBAL!!!!!

Takže nejdřív ve čtvrtek :-)

Omlouvám se,
Bája

Náladička

7. září 2009 v 15:57 | Bája |  Deníček
Ahojky,
tak dneska mám docela dobrou náladu. Došel mi další podpis :-) večer uvidíte jaký (tož musím trošku napínat :D)
Ale teda značně mi moji náladu kazí pocit, že zítra píšem první písemku a navíc z matiky, takže se letím učit, nepotřebuju zvrzat hned začátek roku... :-)

Jak se máte?

6. září 2009 v 19:56 | Bája |  Deníček
Ahojky,
jak se máte? Já docela dobře. Teď sem moc nepíšu, ale mám hodně věcí do školy a nemám tolik nápadů. Peníze taky docházejí, takže je to s dopisama těžké a ani mi nic nechodí.

Doufám, že se to zlepší :-)

Tak se mějte famfárově,
Bája