Listopad 2009

Procvičování paměti a kreativity

29. listopadu 2009 v 16:28 | Bája |  Všehochuť
Ahojky,
tak jsem si nedávno půjčila takovou zajímavou knížku a chci se s vámi podělit o jednu takovou "hádanku". Tak schválně... přemýšlejte :-) Knížka se jmenuje Procvičování paměti a kreativity, kdyby to někoho zajímalo a napsal jiBrian Clegg.

Upostřed velké louky stojí muž. Na louce jsou čtyři koně, každý v jednom rohu - hnědák, grošák, bělouš a vraník. Z důvodu, jímž se nemusíte zabývat, musí muž své koně zabít. Muž je výborný střelec, musí však zůstat uprostřed louky, koně jsou ve čtyřech rozích. Jak dosáhne toho, aby ani jeden jeho kůň nepřežil, může-li použít pouze tři náboje?


Tak jsem zvědavá... :-)
Já sem na to nedošla :D

RTS Robin Van Persie

29. listopadu 2009 v 15:50 | Bája |  Sportovci
Ve čtvrtek mi došlo další RTS. Ale opravdu netuším, z jakého důvodu. Na adresu Arsenalu jsem už posílala tolik dopisů a vždycky mi z tama chodily odpovědi... no sem tam něco nedošlo vůbec, ale RTS? Nikdy.... Nejsem si vědoma toho, že bych udělala nějakou chybu v adrese... no co už :-(


Použitá adresa:
Robin Van Persie
Arsenal Stadium
Avenell Road
Highbury
London
N5 1BU
United Kingdom


23.11.2009

22. listopadu 2009 v 20:12 | Bája |  Pošta
Takže jsem o víkendu zase neodolala a napsala jsem dva dopisy. To je hrozné, já když zjistím, že mi bude jen pár korun přebývat v měsíci, tak už držím tužku v ruce..... špatné to s emnou je... a navíc před vánocemi :Dadresa:
Paul Rudd
"nezveřejňuji"
odesl.: dopis, IRC, SAE, 3 fotkyadresa:
Jakub Prachař
Divadlo DISK
Karlova 26
11665
Praha 1

odesl.: dopis, SASE

Aukro

16. listopadu 2009 v 21:11 | Bája |  Deníček
Ahojky,
musím se vám pochlubit... jsem velká obchodnice na Aukru a tím způsobem si tak trochu i vydělávám. Chci vás tedy touto cestou poprosit, abyste se registrovali, páč se tam dají sehnat vážně úžasné věci. Nebo aspoň klikli dole na odkaz, protože jsem na aukru přihlášená do takového programu, kde za vás dostanu nepatrné odměny :D


Za co přesně dostanu od Aukra peníze?

  • Za návštěvníky, které na stránky Aukra přivedete.

    Umístíte si na své stránky banner a za každého uživatele, který na banner klikne, získáte 0,70 Kč. Není to moc, ale pokud bude návštěvníků hodně, může se částka denně vyšplhat i na několik desítek korun. A to už je měsíčně pár stovek. K tomu můžete přičíst další druh výdělku ...

  • Za návštěvníky, kteří se přes Váš odkaz do Aukra zaregistrují.

    Za každého návštěvníka, který se díky Vám do Aukra zaregistruje získáte automaticky 150 Kč. Můžete buď zkusit dát na svůj web podobné informace, které právě čtete (s relevantními odkazy), nebo můžete jednoduše napsat svým kamarádům ať se do Aukra zaregistrují přes Váš odkaz.

  • A nakonec to nejdůležitější ... prodávejte na Aukru !

    Pokud hledáte jednoduchý způsob výdělku z domu, staňte se prodejcem. PRODÁVEJTE NAPROSTO COKOLIV. Já nakupuji starožitnosti v antikvariátech a prodávám je na Aukru. Podívejte se také, co na Aukru prodávají ostatní prodejci. Od slunečníků, mobilů až po semena kytek. Prostě si vyberte něco, co máte rádi, k čemu máte vztah a o čem něco víte, nakupte pár kousků a zkuste je prodat na Aukru.


KLIKNI NA BANNER, prosím ;-) vyskočí vám všechny moje aukce :-)
nebo


Aukro.cz

Jestli jste mi aspoň trošilinku pomohli, tak jsem vám moc zavázána... všichni určitě víte, jak jsou peníze v dnešní době důležitá součást našich životů ;-)

Pa Vaše Bája

16.11.2009

16. listopadu 2009 v 15:00 | Bája |  Pošta
Ahojky,
takže abyste věděli tak chci co nejdřív poslat co nejvíc dopisů do seriálu Gossip Girl a začnu tím nejlepším samozřejmě... ano začala bych Serenou, ale Penn je prostě amazing, asi už mi hrabe z těch titulků... měla bych začít víc dívat na českou tvorbu :D
adresa:
Penn Badgley
"Gossip Girl"
Silvercup Studios
42-22 22nd Street
Lond Island City
NY 11101
USA

odesl.: dopis, IRC, SAE, 2 fotky

pozn.: no není sladký?

Zbrusu nová.....

15. listopadu 2009 v 20:10 | Bája |  Deníček
ZÁVISLOST.... ano právě teď zase na něčem ujíždím. Gossi Girl!
Naprosto perfektní seriál. Ale sleduju ho na internetu, protože jak se pořád dokola omývá, i tady je dubing otřesný!

Jestli můžu aspoň jednoho z vás přesvědčit, tak to dělám, protože tento seriál vážně stojí za to. Perfektní děj, zápletky, postavy... Hezcí klucí... no co si bude povídat holky... kdyby byl Deane, Jess nebo Logan ošklivý, nebyly by Gilmorky zdaleka tak perfektní...

A v Gossip Girl je to stejné... Dan, Nate i Chuck... prostě nemají chybu.... já osobně preferuji Dana.... kdo sleduje první serii (jako já, nechci to zakřiknout, nevím co se stane v dalších dílech), tak ho musí milovat! Proto už mám pro Penna Badgleyho napsaný dopis, který zítra letí do USA :-)

Bože já jsem fakt závislák, taky chci žít v tak dokonalém světě... dobře, on není zas tak dokonalý, ale víte jak to myslím.

xoxo
Bája(xoxo - nebudu to používat často, chtěla jsem být jen v návaznosti na GG kompletní a přesná :D)

Hahaha

15. listopadu 2009 v 19:55 | Bája |  Deníček
Já na to mám prostě čuch :D a na co? Here

;-)

Robert Pattinson

14. listopadu 2009 v 22:17 | Bája |  Herci
Ahojky,
takže tento úspěch už u sebe schovávám docela dlouho a to z jednoho prostého důvodu. Nechtěla jsem pokazit možné překvapení kamarádek, které mu taky posílaly dopis a v poměrně stejnou dobu jako já.... takže jsem chtěla, aby to pro ně bylo překvápko, kdyby jim odpověď došla, a aby ji nečekaly.... Bohužel se tak ani po měsíci nestalo, tak jsem to vzdala.... ano byla jsem moc ráda, že mi došel,a el absolutně nechápu naše nebo cizí pošťačky... zřetelně na obálce napsané "DO NOT BEND", ale obálka byla přehnuta, takže jsou fotky poškozené, jedna je dokonce trošku rozpitá... no co už, nedá se nic dělat :-)

Odesláno: dopis, IRC, SAE a 2 fotky - 2.2. 2009

Obdrženo: moje fotky podepsané a věnované a ještě jedna další z agentury, taky věnovaná- 27.9. 2009

Adresa:
Robert Pattinson
Curtis Brown Group Ltd.
Haymarket House
5th floor
28-29 Haymarket
London
SW1Y4SP
UK

Fotky:

Matěj Stropnický

14. listopadu 2009 v 21:49 | Bája |  Herci
Ahoj,
v únoru 2009 jsem dostala tento autogram, který jsem sem bohužel nemohla dát, protože jsem ho posílala pro kamarádku k narozeninám. :-) Je od herce, který hrál např. v Máji, ze kterého ho asi všichni znají ;-)

Odesláno: email - 6.2. 2009
-na tento mail jsem dostala 12.2. odpověď

Obdrženo: hezká Páji věnovaná fotka, akorát nějak nemůžu přečíst, co tam je napsané :-) - 18.2. 2009Fotka:Depka.....

12. listopadu 2009 v 21:20 | Bája |  Deníček
Ach jo..... mám jednu ze svých ne moc častých depek... doufám, že se z toho vyspím, protože to není nic příjemného...

Strašně ráda bych vám to tady teď všehno vysypala, ale to by asi nešlo.... Vidíte? Aspoň sem píšu takový absolutně bezmyšlenkovitý článek, o kterém si myslím, že aspoň trochu ulehčí moji situaci... ale to se nestane.

Takže jsem ráda, že jsem si mohla dokázat, že na blog své myšlenky nevyliju, asi otevřu po letech svůj pubertální deníček :D a napíšu vše do něj :-)

Pa Bája

9.11. 2009

9. listopadu 2009 v 15:00 | Bája |  Pošta


adresa:
Julia Stiles
John Golden Theatre
252 West 45th Street
New York, NY 10036
USA

odesl.: dopis, 3 fotky, SASE

"Tak už je mám, hele" :D aneb moje nehtíky

6. listopadu 2009 v 17:57 | Bája |  Deníček
Ahojky,
tak vám to musím celé popsat! Jsem nadmíru spokojená.. teda vlastně musím napřed zaťukat, páč předpokládám, že nezačnou třeba o víkendu odpadávat. Slečna mi to tvořila asi hoďku a tři čtvrtě, bylo to perfektní, dobře jsme si pokecali.... viděla jsem nafocenou její tvorbu, všechny nehtíky byly moc hezké, a tak jsem se moc nebála.

Každopádně jsem fakt VELMI spokojená, nebolelo to (někde na netu jsem četla, že to bolelo :D), dala jsem za to 400, což si myslím, že je docela rozumná cena a už se těším, až půjdu zase :-)

Tak tady jsou fotečky. Bohužel namám ideální podmínky pro focení doma, jelikož už je tma. Ale zkusím to vyfotiti ještě jednou zítra za denního světla. :-)