Červen 2010

Rachel McAdams

19. června 2010 v 11:32 | Bája |  Herečky
Po dvou a  půl měsících mi došel autogram... neuvěřitelné :D:D A že je úžasný, o tom se můžete přesvědčit sami :-)

Rachel McAdams je perfektní herečka, známá z filmů Žába k zulíbání, Protivný sprostý holky, Zápisník jedné lásky a poslední dobou hlavně z filmu Sherlock Holmes ♥

Odesláno: dopis, 2 fotky, SAE, dotazníček - 2.2. 2010

Obdrženo: obě fotky podepsané a věnované - 18.6. 2010

Adresa:

Rachel McAdams
Magnolia Entertainment
9595 Wilshire Blvd.
Suite 601
Beverly Hills, CA 90212-2511
USA


Fotky:
Ehm....

12. června 2010 v 20:54 | Bája |  Deníček
Zkuste to... co myslíte, jak to dopadne? Já myslím, že kdo mě trošilinku zná, tak ví, jaká byla moje volba :D ale víte co, o mistrovství ještě pozděj...


Hi Upper East Siders

6. června 2010 v 12:45 | Bája |  Deníček
Rozhodla jsem se zorganizovat menší/větší obchod. Záleží na Vašem zájmu.
Jestli toužíte po tričku, hrníčku, kabelce či jiné věci ze seriálu GOSSIP GIRL, tak se koukněte


a vybírejte.

Ano, je to zahraniční obchod, a tak se pokusím sehnat co nejvíce zájemců, aby se nám poštovné, které činí asi 430 korun, pěkně rozdělilo.
Dolar je nyní 21,59 korun.

Pište prosím na můj mail strnadova.baja@seznam.cz a do předmětu uveďte: OBCHOD GOSSIP GIRL.

ps: když mi pomůžete a tuto zprávu zkopírujete na všechny fóra nebo stránky o GG, které máte rádi, nebo o tom jen řeknete kamarádkám, budu moc ráda ;-)

xoxo,
B.

Za všechno může čas, čas, čas...

2. června 2010 v 19:43 | Bája |  Deníček
logo2
Ahoooj,
takže dál tady mám hned několik témat k prodiskutování nebo alespoň pro prosté sdělení...

1. Filmy, seriály
takže... mám na Vás prosbu. Začala jsem sledováním filmů a seriálů značně zdokonalovat své "language skills" a chtěla bych se zeptat, které filmy nebo seriály by jste mi doporučili... mám ale nějaké ty podmínky: musí být anglicky (britská x americká doesn´t metter), musí by být srozumitelné, ne moc slangu, ne moc sprosté ne blbosti... jde o to, že slangu se opravdu špatně rozumí a každé druhé slovíčko si pak musím hledat a chápat jeho význam v kontextu, což je mnohdy opravdu složité.

Prosím vás seriály jako Friends, Gilmore Girls, Gossip Girl, HIMYM etc. nemusíte psát, protože ty už jsem viděla celé a chci zkusit něco nového.

Raději bych byla však za doporučení nějakých filmů, protože mezi seriály už jsem si asi vybrala své favority - bohužel jsem nedokázala vybrat mezi takovým množstvím pouze jeden, a tak teď koukám zhruba na 5 seriálů (z čehož 3 jsem sledovala už před svou anglicko-filmovo-seriálovou mánii :D)

2. Vaření
Stručně? Já prostě miluju vaření a tato láska se každým dalším podařeným jídlem či dezertem několikanásobně zvětšuje. Ach jo! Vařím každý víkend a v každé volné chvilce i v týdnu.
Já vaření věnuju veškerý svůj volný čas, a tak jsem se rozhodla, že když se nestanu tím, čím chci (což zatím nevím, co je :D), tak budu kuchařkou!!! Já vaření vážně zbožňuju. Dokonce jsem si založila blog, jehož adresu vám zatím neřeknu, protože je na něm jeden článek, ale až se rozroste a dostane ten nejperfektnější design, tak se dočkáte mých výtvorů z kuchyně.

3. Prázdniny
Taky se tak těšíte na prázdniny?

PS: asi to příště rozkouskuju na více článků, přece jenom by to bylo asi efektivnější než napsat jeden dlouhý, který nikdo nebude číst už jen pro jeho délku! :D

Nehtíky moje nejdražší...

2. června 2010 v 19:20 | Bája |  Deníček
Ahojky,
no stydím se za sebe. Za květen jeden článek... ale já to tak nenechám :D že mi nic nechodí? Nevadí, budete dostávat pravidelnou přehlídku mých nehtíků, teď docela se zpožděním, ale se zajímavostí. Mám vymyšlené i nějaké další články, tak se nechte překvapit ;-)

Nehty jsem si byla dělat 5. května a teď zhruba po měsíci jsem vyfotila, jak vypaají (už přetřené lakem, aby nebylo moc vidět, jak odrůstají :D, ale stále krásné)

papa B.